E-mail cím: Jelszó:
Ha még nem regisztráltál kattints ide! Hozzáadom a kedvenceimhez!
Vissza a többi témához
Mitől szép fényes a haj?
Egy oldalon
hozzászólás jelenik meg.
Következő oldal Utolsó oldal
Törölt felhasználó Törölt felhasználó 2010. 07. 13. 17:16 16.
Törölt hozzászolás
Előzmény: kombucha (10.) 2009. 08. 30. 19:10
Válasz erre
heide heide 2010. 06. 29. 11:09 15.
Sziasztok! a Topik elején olvastam hogy amit a fodrász használ hajfestéket (Wella-t) attól nem olyan a haj mint amit te otthon házilag, nem nagykeres festékekkel festesz. Nekem is ez a véleményem, fodrász tanuló vagyok, a tanműhely a subrina, bes és regal hajfestékeket használják, nekem egyik se jött, be, viszont sokkal szebb szinük van , mint a "rossmann-os nak", de addig is tart, hamar ledobja a hajam azokat a festéeket. Nem tudom miért van, talán azért mert vmivel kíméletesebbek a nagykeresek, és nem annyira rögzülnek a hajban (sajnos hiába tanulom ez még nem volt ilyesmiről szó:) de utánna járok majd)

De még olyat is olvastam hogy mikor a fodrász megcsinálja a haját az illetőnek, akkor szép selymes stb. javaslom kérdezd meg milyen terméket használ és próbál beszerezni te is
Válasz erre
lmarcsi lmarcsi 2009. 11. 24. 21:08 14.
Haliho!

En a Varga Hajcseppeket ajanlom. 2 eve ezt hasznalom, es azota kb. 3-szor tobb hajam van, mint elotte. Nagyon vekonyszalu volt, persze Tina Turner nem lettem, de lenyegesen vastagabbak a szalak, jobb a tartasa, es nagyon szep fenyes. Erdemes ra aldozni, es nagyon rendszeresen hasznalni, azaz eleinte naponta, es aztan 2-3 naponta. Ez legalabb termeszetes, es artani semmit sem art, csak hasznal. En erre eskuszom!!!
Válasz erre
Rachel Rachel 2009. 10. 16. 17:58 13.
értelek:)
köszönöm! lehet elmegyek megrítkíttatni, csak még az is bibi hogy göndörödős hajam is van:DD
és már egyszer ritkítottam, vékony volt nagyon, és tökjó, csak jobban göndörödött:S
amúgy igen sokan mondják, hogy örüljek neki:)
dee...:D szerintem mindenki az kell, ami nincs:)
puszi
Előzmény: kombucha (12.) 2009. 10. 12. 08:40
Válasz erre
kombucha kombucha 2009. 10. 12. 08:40 12.
Rachel! Én a helyedben örülnék a dús hajnak! :) De megtudod ritkíttatni! Akkor nem lesz annyira dús! A kombuchától csak jobban fog nőni meg egészségesebb lesz és nem törik le a vége.
Válasz erre
Rachel Rachel 2009. 09. 26. 19:19 11.
És a kombucha teától picit véknyabbszálú is lesz a haj? Mert én tényleg szeretném ha egy kicsit az lenne nekem, mert én alapból már vékony kiscsaj vagyok, és a dúsabb haj csak növeli a fejem:D
meg tényleg nekem az olyan tetszik mint a Jennifer Aniston-é:)
Előzmény: kombucha (10.) 2009. 08. 30. 19:10
Válasz erre
kombucha kombucha 2009. 08. 30. 19:10 10.
Rakjatok hajmosásnál a hajatokra kombucha teát. Ettől nagyon szép fénye lesz meg sima is lesz a haj. :) Nekem van ilyen kombucha gombám és ha valakit érdekel, nézze meg az oldalam: www.my-crazy-life.gportal.hu
Válasz erre
Rachel Rachel 2009. 07. 16. 17:00 9.
Sziasztok!
Bár sokaknak a dús haj tetszik, nekem mindig is az inkább picit véknyabbszálú, omlós, fényeshaj jött be mint például a Jennifer Anistoné. Nekem nagyon dús hajam van, és szeretném ha egy kicsit véknyabbszálú lenne:)
Hajpakolást tegyek rá, vagy esetleg olyan sampont, ami erre a célra alkalmas?
Légyszi segítsetek, fontos a hajam
Válasz erre
Törölt felhasználó Törölt felhasználó 2009. 07. 08. 19:47 8.
Törölt hozzászolás
Válasz erre
cunc92 cunc92 2009. 06. 09. 12:19 7.
Sziasztok! Fodrász után mindig puha és selymes a hajam...itthon akármiylen pakolást vagy balzsamot használok mindig száraz és durva tapintású (szőke hajam van és vasalom) Tudnátok vmi jó terméket ajánlani? köszii
Válasz erre
Következő oldal Utolsó oldal
© 2005-2014 hajam.hu - Minden jog fenntartva! Üzenet a szerkesztőknek  |  Médiaajánlat  |  Jogi közlemények és adatvédelmi elveink