E-mail cím: Jelszó:
Ha még nem regisztráltál kattints ide! Hozzáadom a kedvenceimhez!
Vissza a többi témához
HAJNÖVEKEDÉSSERKENTÉS
Egy oldalon
hozzászólás jelenik meg.
csilla Csilla 2012. 07. 20. 13:47 8.
szia én most szeretném elkezdeni :) azt szeretném megkérdezni hogy milyen fajta kombucha teát iszol ?? :) előre is köszi
Előzmény: kiscsajszikacska (5.) 2011. 09. 15. 16:24
Válasz erre
Vivi82 Vivi82 2012. 04. 26. 11:51 7.
Sziasztok!
A Viviscalról érdeklődnék.
Szeretném elkezdeni szedni ezt a hajnövesztő tablettát. Azt mondják róla, hogy jó és, hogy semmilyen hormonális hatása nincs és nem hízlal.

Kúra szerűen kell szedni 3-6hó ill. 1év attól függ, hogy milyen a hajvesztés állapota. Ez hosszú idő és mire elkezdem szedni, tudni szeretnék róla1-2 dolgot.

Kíváncsian várom a véleményeteket!
Válasz erre
kiscsajszikacska kiscsajszikacska 2011. 10. 08. 09:21 6.
Egy hónap alatt 3,5 cm-t nőtt a hajam!!!!! most néztem! :D jupíí
Válasz erre
kiscsajszikacska kiscsajszikacska 2011. 09. 15. 16:24 5.
Sziasztok!
Én is pozitívan tudnék nyilatkozni a kombucháról. 9 hónapja iszom a teát. A hajhullás elmúlt teljesen,
a hajam pedig úgy nő,mintha húznák. Bele is maszírozom sokszor hajmosásnál a fejbőrömbe. Több, mint kétszer olyan gyorsan nő tőle. Hajpakolásnak is szoktam, szép fényes lesz tőle. Nagyon szupi nekem bevált!

A hajnövekedésen kívül, a narancsbőröm állapotán is javított, a bőröm mintha feszesebb lenne. Mivel nagyon jó méregtelenítő. Én erre esküszöm, ha hajnövesztésről van szó!
Válasz erre
kalmi kalmi 2011. 08. 10. 13:56 4.
Sziasztok! Nekem is régóta probléma, hogy hullik a hajam, és muszáj volt már vele valamit kezdenem, mert így nem állhattam ki az emberek elé fellépésekkor. Emlékszem, hogy nagy volt a tanácstalanság, de végül is a Herb Pharma mellett döntöttünk. Hát nem bántam meg, sőt csak ajánlani tudom, mert nagyon jó, és egy két hónap után szinte egyáltalán nem is hullott a hajam, és valahogy jobban is áll azóta.
Válasz erre
miccy miccy 2011. 07. 15. 13:26 3.
Csatlakozom az előttem íróhoz!:Miccy
Előzmény: emma81 (2.) 2011. 06. 15. 12:04
Válasz erre
emma81 emma81 2011. 06. 15. 12:04 2.
Sziasztok!
Nekem a hajamat a Chuleevandevi tonik és sampon hozta helyre. Évekig hullott a hajam ,amíg el nem mentem egy vizsgálatra,ahol kimutatták,hogy a demodex atka tizedeli a hajamat. Most 4 hónapja használom ezt a szert és megállt a hajhullásom ,sőt néhol látom,hogy kis hajak nőnek. Ezt bátran ajánlom. Tényleg jó!
Válasz erre
katalany123 katalany123 2011. 05. 23. 16:34 1.
A kombucha teára esküszök. Rengeteget nő a hajam, és tuti ettől,mivel előtte nem nőtt.
Ezen az oldalon utánaolvashattok, hogy mi is ez és van sok infó róla: my-crazy-life.gportal.hu amúgy én innen rendeltem és bátran ajánlom, mert gyorsan megjött, nem volt semmilyen szarakodás, mint egyeseknél ugye... :)
Válasz erre
© 2005-2014 hajam.hu - Minden jog fenntartva! Üzenet a szerkesztőknek  |  Médiaajánlat  |  Jogi közlemények és adatvédelmi elveink